Kot Ceket Modası Geri Dönüyor!

Modada geçmişe dönüş tam gaz devam ediyorken, geri gelen trend detaylardan biri de salaş kot ceket oldu. Üzerinizde birkaç beden büyük ve biraz da eprimiş duran bu ceketler, 2017 baharında modaya ayak uydurmak isteyen herkesin tercihi olacak.

kot ceketler
kot ceketler

Kollarını geriye kıvırarak, belki biraz da rozetlerle hareketlendirerek kullanabileceğiniz kot ceketler sadece kadınlar için değil, erkekler için de yeniden moda olmayı başardı. Ancak güzel bir görüntüye sahip olmasını sağlamak için doğru kombin yapmak gerekiyor.  

Kot Ceket Nasıl Kombinlenir?

Eğer uçuk kaçık bir tarz yaratmayı seviyorsanız kumaş pantolonunuz, spor ayakkabılarınız ve evrak çantanızla kot ceket kombini yapabilirsiniz. İşe giderken yaşam tarzınızı geride bırakmak hoşunuza gitmiyor olabilir. İşte bu durumda biraz uçuk kaçık giyinmeye cesaret etmek gerekiyor. Kot ceket giydiniz diye kot pantolon giymek zorunda değilsiniz. Önce kafadan atılması gereken düşünce tam olarak bu.

kot ceket modası
kot ceket modası

Tamamen kota bürünmüş olmak oldukça kötü bir görünüme sahip olmanıza neden olur. Bu sebeple kot ceket giydiğinizde deri, penye ya da kumaş giysilerle kombin yapmayı tercih etmelisiniz. Renk seçiminde de açık tonlardan yana olmak gerekir. Kot ceketler genel olarak açık mavi renkte olduğu için, altında koyu renkler fazlasıyla sırıtabilir. Kullanacağınız koyu rengin maksimum lacivert olması önemli. Özellikle siyah ve kahve tonları salaş kot ceketlerle kombin yaparken tercih edilmemesi gereken renklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir