Lipolitik Mezoterapi ile Fit Görünüme Kavuşun

Son dönemlerde insanların en çok sorun yaşadığı konulardan bir tanesi de kilo alma problemidir. Yoğun hayat şartları altında beslenmesine dikkat etmeyen kişiler zaman içerisinde istenmeyen kilolar alabilirler. Böyle durumlarda ilk olarak tercih edilmesi gereken yol spor yaparak kilo vermektir.

Ancak bazı kişilerde diyet veya egzersiz kilo vermeye yardımcı olmayabilir. En temel sebebi de bölgesel yağlanmalardır. Her ne kadar egzersiz yapsanız bile vücudunuzdaki bazı bölgelerde oluşan yağlar gitmeyebilir. Böyle durumlarla karşılaştığınızda lipolitik mezoterapi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Günümüzde pek çok kişinin sıklıkla tercih ettiği bu yöntem bölgesel incelmelere destek olur. Bu sayede çok daha fit ve estetik bir görünüme sahip olabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir cerrahi müdahale gerektirmemesinden dolayı da oldukça kolay ve pratik bir yöntemdir.

Lipolitik Mezoterapi Uygulanan Bölgeler

Daha fit ve estetik bir görünüme sahip olmak isteyen kişiler bölgesel yağlanmalardan kurtulmak için bu yöntemi tercih ederler. Vücudun çeşitli yerlerinde bölgesel yağlanmalar meydana gelebilir. Özellikle popo, bel, basen, kol, bacak, karın gibi bölgelerde yağlanmalar oluşur ve bu işlem uygulanır. Pek çok kişi diyet ve egzersizlerden fayda göremediğinde bu yöntemi sıklıkla tercih ederler.

Lipolitik Mezoterapi ile Fit Görünüme Kavuşun

Vücuttaki yağların kolay bir şekilde erimesi için vücuda uygulanan ilaçlar yağ hücrelerinin deformasyona uğramasına yardımcı oluyorlar. Sayede diyet veya spor gibi yöntemlerle vücuttan atılamayan yağlar kolay bir şekilde parçalanarak vücuttan atılıyorlar. Çok kısa bir zaman içerisinde çok daha fit bir görünüme sahip olabilir ve ağrısız acısız bir şekilde bu işlemi tamamlayabilirsiniz.

Lipolitik Mezoterapi İşlem Süreci

Pek çok kişiye vücudundaki yağlanma lardan kısa bir sürede kurtulmak ister ancak bu işlemin ağrılı veya acılı olmasından dolayı korkarlar. Fakat o kadar kolay bir yöntemdir ki yaklaşık olarak 8 seansta tamamen etkisini görebilirsiniz.

İşlem sürecinde ise herhangi bir anestezi uygulaması yapılmaz. Bunun temel sebebi de işlemi esnasında herhangi bir acı hissedilmeyecek olmasıdır. Ayrıca herhangi bir yan etkisi de bulunmaz ve işlem bittikten sonra dinlenmeniz gerekmez. Sadece işlem anında vücutta bazı kızarıklıklar meydana gelebilir ancak birkaç gün içerisinde tamamen ortadan kalkar. Bu işlem hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz https://tugbadindar.com/hizmetler/lipolitik-mezoterapi web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir