Mekana Değer Katan Dekoratif Lambader 

Değer katan dekoratif lambader tasarımları özenli bir karar süreci gerektirmektedir. Görsel açıdan değişiklik istediğinizde çeşitli modellerden fikir alabilirsiniz.

Lambader modeli kullanacaklar için en önemli kriter ortamdaki duvar, perde vs. ile zemin özellikleri olmalıdır. Plana göre devam ettiğinizde başarı oranı artar.

Dekoratif Raflı Lambader

Raflarına günlük sık kullandığınız malzemeleri kolayca ulaşacak şekilde koyacağınız lambaderde pratik ve dekoratif özellikleri bir arada bulabilirsiniz. Beyaz renk, ahşap görünümlü raflar sıklıkla görülmektedir. Raf sayısı değişken bir özellikte ve uzunluk açısından da farklı görülebilmektedir. Birkaç rafla kullanılabileceği gibi daha uzun dekoratif ürünler de değerlendirilebilir.

Yeni bir tasarım arayanlar için raflı dekoratif lambader modelleri mutlaka değerlendirilmelidir. Oturma odaları, salonlar, çalışma odalarında ideal bir görüntü verir.

Ahşap Ağaç Lambader

Ahşap ağaç lambaderler doğal ortam görüntüsüne odaklanan tasarımcıların en sık tercih ettiği ürünler arasındadır. Sarkık halat ışıklandırmasıyla birlikte de kullanabileceğiniz bu üründe ortamdan alacağınız keyif daha da artabilir. Köşelerde iki veya 4 tane ağaç lambader kullanabilirsiniz. Ortalama boyutlardaki alanlarda bu yeterli olacaktır. Küçük bir odada bir tane lambader yeterli olabilir. Metalik görseli olan eşyalarda, genellikle ağaç lambader modelleri çok tavsiye edilmemektedir.

Led Dekoratif Lambader

Tüm gövdesinde ışıklandırma olan lambader modelleri arasındadır. Ortama belirgin bir şekilde fark yaratmak için dilediğiniz rengi kullanabilirsiniz. Ortamdaki eşyaların özellikleri ışık yansımasını da etkileyecektir. Bu nedenle duvar rengi açıksa, mobilyalar ne renkse bu kapsamda seçim yapabilirsiniz.

  • Turuncu led
  • Mavi yeşil geçişli led
  • Sarı ışıklı lambader
  • Kırmızı, pembe tonları led
  • Mor geçişli led
  • Çok renkli led ışıklandırma
  • Beyaz led lambader
  • Turkuaz lambader ışıklandırmasından faydalanabilirsiniz. Düz tasarımlardan farklı bir led lambader istediğinizde dalgalı bir tasarım ideal olacaktır. Beyaz renk

Dekoratif Sehpalı Lambader

Ağaçtan sehpalı lambader modeli, doğal bir gövde ile etkisini daha da artırabilecektir. Orijinalliği artırmak etkili dekorasyonda önem kazanabilir. Fakat ortamdaki ürünlerle kombin daha da önemli bir detaydır.

Sehpalar en önemli dekorasyon ürünleri arasındadır. Lambaderin orta bölümünde sehpa olması işlevsel açıdan son derece faydalıdır. Geometrik şekillerle birbirine uyan şekilde dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Ofislerde ve evlerde, dilediğiniz her ortamda bunu kullanabilirsiniz. Hangi renk ampul seçeceğiniz konusunda karar size kalmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir