Yeni Sevgiliye İlk Buluşmada Hangi Çiçek Verilmeli?

Yeni ilişkiye başlayanlar heyecanlı olur ve buluşma gününde hangi çiçeği vermesi konusunda kararsız kalabilir. Kütahya Çiçekçi özel tasarımlı çiçek buketleriyle ilk buluşmanızı daha özel hale getirebilirsiniz. İlk buluşmada çiçek vermek karşınızdaki kişiye güzel bir jesttir. Pahalı hediyeler yerine ilk buluşmanızda romantik ve sevgi anlamı içeren çiçekler verebilirsiniz.

İlk Buluşmada Hangi Çiçekler Verilir?

İlişkinizin başında olacağınız için kırmızı gül yerine farklı çiçekleri tercih edin. Zarif ve güzel kokulu çiçeklerden hazırlanan özel aranjmanları tercih edebilirsiniz. Renkli lisyantuslar, papatyalar, lilyum olabileceği gibi tek bir orkide de verilebilir. İlk buluşmanızı ofiste yapacaksanız büyük yapraklı saksı çiçekleri götürebilirsiniz.

papatya-ruyasi

Yeni Sevgiliye İlk Buluşma Jesti Hangi Çiçekle Olur?

Sevdiğiniz kişiyi henüz tam tanımadığınız için küçük ve renkli kutularda çiçek demetleri hazırlatabilirsiniz. Evinde saklamasını istiyorsanız şık teraryum çiçekleri de iyi bir seçenektir. Vazo içinde papatya ya da beyaz karanfil vererek aşkınızın temiz duygularla başlayacağına işaret edebilirsiniz.

Sevdiğinize çiçek yollarken karşınızdaki kişinin henüz ne tarz şeylerden hoşlandığını bilmediğiniz için mevsim yeşillikleriyle süslenmiş lilyum göndermeniz tavsiye edilir. Ayçiçeği ise ortamı daha canlı ve neşeli hale getiren bir çiçek olduğu için sevdiğiniz kişinin tebessüm etmesini sağlarsınız. Önemli olan sade ve zarif çiçek buketleri ile ilk buluşmanızı çok özel hale getirmenizdir. Daha anlamlı olmasını isterseniz sevdiğiniz kişiye özel aranjman hazırlatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir