Burçlara Göre Saç Modelleri

Burçlara göre saç modeli enerji açısından seçimlerinizle alakalı olarak değişebilir. Saçınızın kendi özelliğini de dikkate alarak modelleri oluşturmalısınız.

Burçlara göre saç modeli özellikle 4 kategorideki burç sınıflandırılmasına göre değerlendirilebilir. Kendi doğum tarihinize de bakılarak mevsim ve karakter ilişkisiyle seçim yapabilirsiniz.

Koç Burcu | Kuyruklu Saçlar

Saçlarınızı at kuyruğu yaparak günlük hayatınıza pratik bir fayda sağlayabilirsiniz. İşlerinizi yaparken sorunsuz şekilde saçlarınızı kullanabilirsiniz.

Boğa Burcu Salınmış Sokak Stili

Salık saçlar boğa burcu saç modelleri arasında sıkça görülmektedir. Sokak stilini daha çok seven kadınlar için dalgalı kullanım uygun olabilir.

İkizler Burcu | Bol Renkli Saç Modelleri

Saçlarınızda farklı renkleri deneyerek değişken özellikleri yansıtabilirsiniz. Kısa küt saçlar, omuz hizası vs. canlı renklerle değişebilir.

Yengeç Burçları Kaküllü Tasarımlar

Kaküllü saçlar yengeç burçları için ideal olabilir. Çikolata kahve gibi tonlarla bir arada güzel görüntü alabilirsiniz.

Aslan Burçları Çıkıntılarla Mutlu

Aslan burçları saç modelleri için topuz kullanımı yaygındır. Dağınık veya sıkı topuz modellerinden kullanabilirsiniz. Yanlardan çıktılar da alabilirsiniz.

Başak Burcu Düzenli Saç Modellerini Tercih Ediyor

Örgü modellerini başak burçları genellikle daha çok sevmektedir. Düzenli görüntü seven kadınlar için ideal bir çözüm olabilir.

Terazi Burcu Üstü Kabarık Saç Modelleri

Terazi burçları genellikle dışa dönük yapısıyla gösterişli saçları sevmektedir. Dalgalı ve üstü kabarık tasarımlardan faydalanabilirsiniz.

Akrep Burcu Keskin Hatları Seviyor

Akrep burçları için özel bukleli modeller kullanılabilir. Her boy saç modelleri için buklelerden faydalanabilirsiniz.

Yay Burçları Marjinal Modellerle Anılıyor

Yandan ikiye ayrılan saç modellerini yay burçları daha çok sevmektedir. Marjinal saçların tadını çıkarabilirsiniz.

Oğlak Burcu Ayırmalı Tasarımlar

Saçlarınızı yandan ayırarak dalgalı modeller oluşturabilirsiniz. Renk olarak da açık kumral ideal olabilir. Ten renginize göre seçim yapmalısınız.

Kova Burcu Konfora Düşkün

Yarım topuz modelleri kova burcu saç modelleri arasında en yaygın sevilenlerdendir. Düz ya da dalgalı şekilde kullanabilirsiniz.

Balık Burcu Eklemeleri Seviyor

Fular, bandana, bant gibi eklemelerle saç modelleri daha da zenginleştirilebilir. Saç renginiz açıksa bant da benzer tonlarda kullanılabilir. Koyu renklerde benekli modeller güzel olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir