Sapanca’da Konaklayabileceğiniz 10 Ahşap Ev

Sapanca birçok doğal güzelliğe sahip bir yerleşim yeridir. Sapanca’da konaklayabileceğiniz 10 ahşap ev, konaklamanız esnasında size yardımcı olur.

Sapanca’da konaklayabileceğiniz 10 ahşap ev, konforlu alanlarda konaklama imkanı elde etmenizi sağlar. Büyük şehirlere mesafe açısından yakın oluşu, hafta sonu kaçamakları için uygun bir rota haline gelmesini sağlar. Muhteşem görünümüyle Sapanca Gölü, harika bir gezi rotası görevi görür. Kolay ulaşım yoluna sahip olması, her an ulaşılabilir olmasını destekler. Sapanca’da konaklama anlamında birçok mekan bulmak mümkündür. Sapanca gölünün huzurlu ortamında, başta bungalov evler olmak üzere birçok yerde konaklayabilirsiniz. Doğaya uyumu nedeniyle bungalov evler, sizin için harika bir seçim olacaktır. Konaklayabileceğiniz 10 ahşap evi şu şekilde sıralamak mümkündür.

  • Sasa Harmanlık

Manzara açısından sizleri olağanüstü bir şekilde tatmin edecek olan Sasa harmanlık, büyüleyici bir güzelliğe sahiptir. Muhteşem bir huzur alanı olan mekan, Sapanca gölü kıyısında yer alır. Lüks bir konaklama imkanı sunar.

  • Adesa Bungalov

Fiyat açısından uygun olan Adesa bungalov, performans açısından sizleri tatmin eder. Diğer ahşap evlere göre bütçeye daha uygundur. Toplu arkadaş grupları ile kalınması mümkündür. Bungalov evler, yan yana yer aldığından, topluca kalınabilir. Odaların tümünde internet bağlantısı bulunur.

  • Alaska Bungalov Sapanca

Doğanın kalbinde yer alan Alaska bungalov Sapanca, muhteşem bir manzaraya sahiptir. Görünümü ile konaklayan kişileri memnun eder. Bu evler sırasıyla 8 evden oluşur. Farklı bir dekorasyonu evler sıklıkla tercih edilir.

  • Akasya Bungalov

Sapanca gölüne oldukça yakın bir mesafede bulunan, Akasya bungalov özel balkonları ile dikkat çeker. Yeşilin tüm tonlarını bu balkonlardan seyredebilirsiniz. Uygun fiyatlı bir seçenek olan Akasya, sınırsız Wifi özelliğine sahiptir.

  • Sapanca Bungalov

Yan yana sıralanan bungalov evler arasında Sapanca bungalov ev de bulunur. Evin ön tarafından geniş bir yeşil alan bulunur. Özellikle yaz aylarında, serinlemek için ideal bir ortam sunar. Odaları iki kişilik olarak tasarlanmıştır.

  • Sapanca Dağdibi Bungalov

Merkeze sadece 15 dakika uzaklıkta bulunan Sapanca dağdibi bungalov, bu özelliği ile tercih edilir. Ormanın içinde yer alması, harikalar manzaralara ev sahipliği yapmasını sağlar. Doğada vakit geçirmeyş seven kişiler için ideal bir görünüme sahiptir.

  • Seyr-i Vadi Dağ Evi Sapanca

Sosyal medyada sıklıkla paylaşımı yapılan, Seyr-i vadi dağ evi Sapanca, muhteşem bir manzaraya sahiptir. Sosyal medya paylaşımları sayesinde üne kavuşmuştur. Dubleks bir yapıya sahip olan bungalov ev, tam olarak dağın içerisinde yer alır. Vadi manzarasının tümünü bu evlerden izlemek mümkündür. Her mevsim konaklamak için uygun bir konuma sahiptir. Mevsimsel olarak manzaralar da değişiklik gösterir.

  • Babil Bungalov Butik Otel

Konum olarak diğer evler içerisinde en iyisi olan Babil bungalov butik otel, dağ yamacında yer alır. Bir tarafında dağ manzarası, diğer yanında ise Sapanca gölünün eşsiz manzarası yer alır. Evlerin içinde mini buzdolapları ve TV ler bulunur. Tüm ihtiyaçları karşılayan konforlu alanlara sahiptir.

  • Sapanca Göldibi Suit Otel

Sapanca gölünün hemen kıyısında yer alan Sapanca göldibi suit otel, harika bir göl manzarasına sahiptir. Doğanın içerisinde yeşilliklerle dolu bir manzaraya sahiptir. Rezervasyon yaptırılması önerilir.

  • Heinz Restaurant Bungalov

Muhteşem bir restaurant alanına sahip olan Heinz restaurant bungalov, konaklama açısından da konforlu bir alan sunar. Görünüm olarak bungalovların modernize edilmiş hali olarak görülür. Ön tarafları tamamen cam ile kaplıdır. Konaklama yeri arayanlar için oldukça iyi bir seçim olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir