Görmeniz Gereken 4 Tuhaf Sosyal Medya Trendi

Sosyal medya şimdi nelerin trend olduğunu öğrenmek ve yeni trendleri takip etmek için harika bir yol, ancak çoğu kez sosyal medya dünyasında ve bu trendlerin ilginç ya da harika olup olmadığına bakarak karar vermek zor olabilir.

Pikselli Saçlar

Bugüne kadarki her sosyal medya platformunda trend alan yeni saç tekniğine ve piksel renklerine merhaba deyin. Etki, saçların bölümlerine hassas renk blokları dokundurmak suretiyle yaratılıyor. #PixelatedHair ve Instagram’da #Xpresionpixel’i kontrol ederseniz onların yeni nesil “dijital desenli saçlar” trendi olduğunu görebilirsiniz.

piksel saç
piksel saç

Kırmızı Tabanlı Tırnaklar

Ünlü kırmızı tabanlı Louboutin ayakkabılarını bilirsiniz, eğer bir çift Louboutin sahibi olacak kadar şanslıysanız bu ayakkabı ile mükemmel uyum sağlayan tırnak cilası trendine eşlik edebilirsiniz. Kırmızı tabanlı tırnak trendi el tırnaklarının altını ayakkabı gibi kırmızı üst kısmını siyah oje ile boyayarak tamamlanıyor.

Kusurlarınızı Sevin

Kadınlar vücut kusurlarından nefret ediyorlar ama şimdi onları sevmenize yardımcı olan bir sosyal medya trendi var. Instagram hesabı veya sosyal medyada bir hashtag haline gelen küresel girişim kadın vücut imajının dünyasında bir fark yaratmayı ve hepsinin kusurlarını kucaklamasını öğretiyor.

kırmızı tırnak
kırmızı tırnak

Edebi Tarz

Sosyal medyada daha fazla insanı okumaya teşvik etmeyi amaçlayan #LiterarySwag hashtag’ ı başlatan Amerikalı bir yazar (Yahdon İsrail) sokakta, tramvayda, parkta, her yerde kitap okuyan stil sahibi kişilerin fotoğraflarını paylaştı. Kısa sürede trend haline gelen “edebi tarz” özünde edebiyatın ve stilin bir arada olabileceğini söylüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir