Popo Dikleştirme Estetiği

Bazı bayanlar popolarının kaldırılmasını isterler fakat bazı bayanlarsa popolarının fazla belirgin olmasını istemezler. Popo dikleştirme estetiğin de bel, kalça ve popo ayrılmaz bir parça olarak düşünülür. Bu şekildeki estetik operasyonların da önce hastanın fiziğine uygun bir popo şekli düşünülür ve uygulamaya geçilir.

Hekimler çoğunlukla vücutta fazla yağın olduğu bölgelerden yağ alıp popo estetiğin de kullanır. Popo dikleştirme ameliyatının süresi yaklaşık bir ya da iki saattir. Hasta ameliyattan sonra bir hastasını evde geçirir ve bundan sonraki günler işine gidebilir. Aynı zamanda bir hafta sonra uçak seyahatlerine de başlayabilir. Sürekli kilo alıp veren bir bayansanız poponuzda buna bağlı olarak şişer ve bacaklarınız sarkar.

avşar estetik

Ameliyatta bunlara da çözüm bulunur ve germe işlemi estetik cerrahları tarafından yapılır. Son zamanlar da çıkan popo dikleştirme estetiği çok konuşulur ve tartışılır oldu. Bunu duyan bayanların bir çoğuda dik ve çekici poponun hayalini kurdu. Popo estetiğinde iz kalırmı sorusuna da şu şekilde cevap verebiliriz. Bu operasyonda mutlaka iz kalacaktır ve bu kaçınılmazdır. Çünkü popo alt ve üst bölgesine

silikon protezi yerleştirmek için bir operasyon yapılacaktır. Popo dikleştirmenin bir başka yöntemide vardır. Bu dikişle popoyu kaldırma yöntemidir. Fakat bu teknik kalıcı değildir. İstediğiniz çözümü vermez. Yaklaşık üç ay sonra bu dikiş açılır ve patlar. Yani etkisi üç aydır. Sizin için en iyi yöntem kalıcı silikon popo protezleri ile yapılan operasyonlardır.

Göğüslerde de protez kullanılır. Fakat popo için kullanılan protezler daha sertdir ve kalıcıdır. Popo bölgesinden yağ alınarak da yapılan bir başka dikleştirme tekniğide vardır. Fakat bu yöntem her hastanın üstünde olmaz. Ancak kriterlere uygun hastalarda olabilir. Eğer ameliyat olmak istemiyorsanız ya da ekonomik durumunuz yoksa bol bol egzersiz ve spor yapmalsınız. Bu sizin istediğiniz kalçanın bir kısmını verebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir