Selülitlerimi Nasıl Gizlerim?

Yaz geldi ve sıcaklar başladı. Bu demek oluyor ki artık deniz sezonu açıldı. Kadınlar olarak herkes bu sıcak günleri denizde serinleyip vakit geçirerek değerlendirmek ister. Bikini ve mayoların dolaplara çıktığı bu mevsimde eğer vücudumuzda selülit gibi bela bir kusur varsa bazıları denize bile gitmek istemez. Kadınların çok fazla moralini bozan selülitler bir anda yok edilemez ne yazık ki. Peki gizlemek için bir şeyler yapılabilir mi? İşte bu yazımızda siz değerli okuyucular için selülitleri gizlemenizi sağlayacak bazı tüyolar verdik. Dolayısıyla bu yazımızı kesinlikle ve kesinlikle okumalısınız.

bakım
bakım

Selülitlere Elveda Demenin Bazı Yolları

Eğer mini etek giyecekseniz ya da denize gidecekseniz hemen öncesinde masaj yağı ile selülitli bölgeye 15 ila 20 dakika arası masaj yapın. Hızlı şekilde yaptığınız bu masaj sayesinde görünümü biraz hafifletebilirsiniz.

Son dönemlerde oldukça moda olan akımlardan biri de otobronzan. Kadınların daha bronz bir ten görünümüne kavuşmak maksadı ile tercih ettiği bu ürünü siz de bacaklarınıza ve selülitli bölgeye bunu sürdüğünüzde selülitler pek belli olmayacaktır. Fakat unutmayın ki suya dayanıklı bir otobronzan kullanmalısınız. Aksi halde sürdüğünüz bu ürün sudan çıktığınızda akıp gider.

selülit
selülit

Bu geçici çözümlerle uğraşmak yerine tamamen onlardan kurtulmak istiyorum diyorsanız siz değerli okuyucularımıza özel salonlarda uygulanan termaj ve ultira denen yöntemleri uygulatmanızı tavsiye ederiz. Bu uygulamalar bir seansta dahi etkisini gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir