Bizim Evler Güzelce Projesi

Büyükçekmece’nin Güzelce Mahallesinde çarpıcı ve gösterişli dev konut projesi yükseldi. Bizim Evler Güzelce projesi önemli konut projeleri arasında yer alıyor. Aydınlar Caddesi üzerinde bulunan dev proje 17 tane bloğuyla dikkatleri üzerinde topluyor. 688 adet daire bulunan yapı bölgenin en büyük projeleri arasındadır. Projede evlerin yanı sıra dükkanlar da bulunuyor.

Bizim Evler Güzelce Projesi Hakkında Güncel Bilgiler

Optimum büyüklüğe sahip Bizim Evler Güzelce projesinde farklı büyüklüklerde daireleri satın alabilirsiniz. İhlas Yapı tarafından hayata geçirilen projede ödeme kolaylıkları da bulunuyor. Satın alacağınız dairenin yüzde yirmisini peşin ödediğiniz takdirde kalan kısmını banka kredisiyle ödeyebilirsiniz. Sizlerin bütçesine uygun ödeme imkanları sağlayan proje ile büyük bir yatırıma kavuşabilirsiniz.

guzelce

Bizim Evler Güzelce Projesinin Avantajları

Satın alacak kişilere çok fazla sayıda ödeme seçeneği sunan ve isteyen herkesi ev sahibi yapmayı hedefleyen proje deniz manzarasına sahiptir. Sosyal hayata önem verenlerin tercihi olacak projede her ayrıntıya tek bir merkezden ulaşabilirsiniz. Kapalı yüzme havuzu, sauna, oyun alanları, Türk hamamı, kreş ve kafe gibi olanaklar sizleri bekliyor. Hayal ettiğiniz dünyaya ve stressiz yaşama bizim evler güzelce projesiyle kavuşun. Manzara ve doğayı ayağınıza getiren projeler sayesinde şehrin boğucu ortamından uzaklaşacaksınız.

Gayrimenkul Projeleri sitesini takip ederek özlem duyduğunuz yerleşim yerleri hakkında güncel haberleri yakından takip edebilirsiniz.  Merak ettiğiniz projeler ve satın alacağınız emlak konutları ile ilgili en yeni bilgileri takip etmek için tek yapmanız gereken güncel bilgilerle hazırlanan https://gayrimenkulprojeleri.net/istanbul/buyukcekmece/bizim-evler-guzelce-1026-projesi sitesini takip etmenizdir. Alacağınız konutun iç ve dış özelliklerini detaylı öğrenebilir ya da hangi mekanlara yakın olduğunu görebilirsiniz. Güncel haberler ile istediğiniz konut ve ev projesine bütçenize uygun fiyatlardan ulaşabilir ve sahip olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir