Gelin Başı Seçiminde Dikkat Edilecekler

Düğün gecesi gelinliğin, makyajın ve özellikle saçların kusursuz olması çok önemlidir. Mecidiyeköy gelin başı profesyonel uzmanlar tarafından gerçekleştirilir. Gelinliğinizin şekline, makyajınızın türüne, saç modelinize göre en doğru gelin başı modelini seçmelisiniz. Model seçimi yaparken düğünün nerede gerçekleştirileceği de önemlidir. Açık havada ya da salonda yapılacaksa mutlaka uzmanlara belirtmeli.

Gelin Başı Saç Modelleri

Topuz gelin saçı modelleri gelinler arasında daha çok tercih edilir. Yüz tipine, gelinliğin yaka modeline, düğün mekanına göre en uygun topuz modelini Mecidiyeköy gelin başı uzmanlarından yardım alarak yaptırabilirsiniz.

Dağınık, sıkı, gevşek, örgü ya da balerin topuz modellerinden birini seçerek gelinliğinizle de kombinasyonu sağlayabilirsiniz. Önemli olan işini iyi bilen kişiler tarafından doğru yönlendirilmenizdir. Minyon bir yüzünüz ya da geniş bir yüzünüz bulunabilir. Dikkat edilecek nokta yüz hatlarınıza uygun modelin belirlenmesidir.

gelinbaşı modelleri 2018
gelinbaşı modelleri 2018

Yeni Moda Gelin Saç Modelleri

Tarihi mekan ya da otelde evlenecek olan gelinler saçlarına gösterişli bir topuz yaptırabilir. Kır düğününü tercih edecek olanlar ise salaş topuzu tercih edebilir. Saç aksesuarı seçimi de çok titiz yapılmalı ve gelinliğin modeline uygun olmalı. Günümüzde topuz yerine atkuyruğu modelleri de gelin başı olarak tercih ediliyor. Bombeli, örgülü olacak şekillerde daha gösterişli atkuyruğu modelleri tercih edilmeli. Saçlarınız kısa ise ek saç uygulatması yaptırarak saçlarınıza gösterişli bir atkuyruğu modeli verdirtebilirsiniz.

Gelin başı modelleri seçilirken gösterişli olmasının yanı sıra saatlerce bozulmadan durmasına da önem vermelisiniz. İşin uzmanı olan kişiler saçlarınıza doğru teknikleri kullanarak gelin saçı modeli uygular. https://www.mehmettatlimecidiyekoy.com/b/mecidiyekoy-gelin-basi sitesini ziyaret ederek ilginç modelleri görebilir ve gelin başı modelleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Gelin başı modeli seçerken saçınız doğal ve bir o kadar da estetik görünmeli. Düğün gününün yıldızı olacak gelin adayları doğru gelin başı modellerini seçerek o günü daha güzel ve anlamlı hale getirebilir. Modern tasarımlarda yaptırabileceğiniz gibi klasik modelleri de tercih edebilirsiniz. Önemli olan yüz tipinize ve gelinlik modelinize uygun gelin saçını tercih etmenizdir. Aksesuarlar ve minik tokalarla hareketlendirilen saçlarınızla geceye damganızı vuracaksınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir