Bu Sonbaharın En Vazgeçilmezi Maksi Elbise

2017 yılının sonbaharında girmek üzereyiz.Geçen yıllarda da bayanların çoğunun üzerinde sıklıkla görülen parçalardan bir tanesi maksi elbiseler oldu. Maksi elbise eğer doğru kombinlenir ise günün her saatinde rahatlıkla kullanılabilecek fix parçalardan biridir. Nasıl bir ortama giyecekseniz ona göre kombin edin yeter ki. Sonbaharın yaklaştığı bu zamanlarda dolabınızda farklı desenlerde ve modellerde birkaç parça maxi elbise mutlaka olmalıdır. Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza bu sonbahar yine oldukça trend olacak maxi elbiseleri nasıl kombin edebileceğinizi kısaca anlattık.  Dolayısıyla yazımızı hemen okumalısınız.

maxi elbise
maxi elbise

Maxi Elbise Şıklığı

Bayanların geneli maksi elbiseleri klasik bir şekilde kombinleme gereği duyar. Asla altına spor ayakkabı giymeyi tercih etmez. Siz de böyle düşünüyorsanız bu fikirden hemen vazgeçmelisiniz. Maxi elbisenin altına uygun bir spor ayakkabı giyebilirsiniz. Bu kombin sayesinde gündüz de dışarı çıkabilirsiniz.

maxi elbise kombinleri
maxi elbise kombinleri

Yine maxi elbiselerinin en iyi arkadaşı kot ceketler.  Uzun desenli elbisenizin üzerine serin havalarda kısa bir kot ceket giyebilirsiniz. Bu oldukça tarz bir görünüm sağlamanıza da yardımcı olur.

Böyle bir elbiseye sahipseniz ve belinizde ince ise size tavsiyemiz kemer kullanmanız. Bu sayede ince belinizi ortaya çıkartabilirsiniz. Aynı zamanda stil bir görünüm elde edersiniz. Eğer şık ve seksi olmak isterseniz maksi elbise üzerine deri bir ceket kullanmanızı tavsiye edebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir