Hayalinizdeki Evi Adım Adım Oluşturun

Her zaman hayalini kurduğunuz dekorasyona kavuşmak istiyor ancak bunun çok pahalıya mal olacağından korkuyorsanız sizler için bazı önerilerimiz var.

Hayalinizdeki Ev İçin İpuçları

Yapacağınız dekorasyon alışverişlerinizde evinize modern bir ışıltı katacak, havasını değiştirecek parçalar seçin. Yapacağınız araştırmalarda ruhunuzu yansıtan size en yakın duygular üzerine çalışmalar yapan sanatçıların parçalarını toplayın. İlk etapta yapacağınız bu yatırımın pahalı olacağını düşünseniz dahi, bu parçaları yıllarca kullanacağınızı düşündüğünüzde haklı bir alışveriş olduğunu fark edeceksiniz.

ev
ev

Ev dekorasyonu ürünleri her yıl değişiyor ve her zaman daha yeni modeller karşımıza çıkıyor. Eğer bu trendi yakalamanın size pahalıya mal olduğunu düşünüyorsanız mobilya seçimi yaparken sade şıklığı yakalayın. Modayı daha küçük detaylarla örneğin mobilyalarınız için kullandığınız yastıklarla yakalayın. Bu şekilde hem evinizde son trendi uygulamış olacak hem de büyük masraflardan kaçınmış olacaksınız. Satın aldığınız mobilyalarda modası geçmeyecek ürünler kullanmaya dikkat edin.

Mutfak eşyalarında uzun ömürlü kullanacağınız parçaları kaliteli almaya önem verin. Çatal, bıçak seti gibi yıpranmayacak ürünler hayalinizdeki evi oluşturmada güzel bir adım olacaktır.

evinizi oluşturun
evinizi oluşturun

Hayalinizdeki evde bir kütüphane istiyorsanız bunun için şimdiden çalışmalara başlayın. Kütüphanenizde ilgi alanınızdaki kitapları biriktirin. Uygun kitapları bulmak için sahafları gezebilirsiniz.

Gelişen teknoloji ile beraber instagram, facebook gibi sosyal medya ağlarından dekorasyon fikirleri alabilirsiniz. Sizlere ilham kaynağı olabilecek bu fikirler ile ufak detaylar yakalayabilir, evinizi muhteşem bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir