Kangoo Jumps Nedir?

Günümüzde yaygınlaşan ‘’ sağlıklı yaşam ve spor’’ modasıyla birlikte her gecen gün yeni dallar arayan girişimci ve eğitmenlerin yansıra, salonları tercih eden tüketicilerin de son zamanlardaki trendlerinden birisi de Kangoo Jumps ’tır.

Kangoo Jumps bir fitness kardiyo programı olup genellikle 45 dakikalık seanslar halinde yürütülmektedir. Bu seanslar kalori ve yağ yakımın da oldukça etkili olup kilo verme sürecini hızlandırmaktadır. Sıkıcı spor salonu rutinlerinden uzak, günün stresini atıp eğlenceli bir şekilde kilo vermek isteyen herkesin mutlaka bu deneyimi yaşaması gerekiyor.

Kangoo
Kangoo

Kangoo Jumps Kimler Tercih Etmeli?

Her ne kadar bayanlara hitap ediyor gibi görünse de erkeklerin de dikkatini çeken Kangoo jumps,160 kg’ya kadar olan tüm bireylerin rahatlıkla kullanabileceği ayakkabılara sahiptir. Özel ayakkabılarla birlikte ritmik zıplama tekniklerine dayanan Kangoo Jumps kilo vermenin yanında vücudun ciddi anlamda sıkılaşmasına ve kasların kuvvetlenmesine yardımcı oluyor.

Kangoo Jumps
Kangoo Jumps

Her ne kadar ayakkabılar ile düşme ve sakatlanma izlenimi yaratıyor olsa da bilek üstüne çıkan ve bileği kavrayan yapısı sayesinde oldukça güvenli ve olası düşme kazalarını ortadan kaldırıyor. Bu ayakkabılar ile ritim tutmak ve zıplamak sizi düşündürüyor ise hiç korkunuz olmasın. Ayakkabılar ile dans edip zıplamak sabit olarak ayakta kalmaktan daha kolay. Ayrıca günün stresini atmak için eğlenceli ve ideal bir terapi gibi görünüyor. Çok geçmeden sizde en yakın Kangoo Jumps seansı bulunan bir spor salonu bulun ve bu deneyimi yaşayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir