Tekli Koltuklarda Kaçırılmayacak Fırsatlar

Berjer olarak da bildiğimiz tekli koltuklar, bir koltuk takımının parçası olarak veya tek başına satılabilmektedir. Tekli koltuk modelleri ahşap veya metal ayaklı olarak tasarlanabiliyor. Farklı büyüklükte ve kumaş türünde olmaları geniş kullanım alanına sahip olmalarına neden olmuştur.

Ofislerde veya çalışma odalarında daha çok deri tekli koltuk modelleri tercih edilirken yuvarlak, kare veya prizma görünümlü birbirinden farklı tasarımlara sahip tekli koltuk modelleri ise salon veya oturma odalarının vazgeçilmezleri oluyor.

tekli koltuk

Kampanyalı Tekli Koltuk Fiyatları

Tekli koltuk genel olarak koltuk takımının en uygun fiyatlı mobilyasıdır. Koltuk takımlarında kullanılacağı odanın büyüklüğüne göre bir veya birden fazla tekli koltuğa yer verilebiliyor. Ayrıca tekli koltuk fiyatları ekonomik olduğundan evinde küçük bir değişiklik yapmak isteyenlerin ilk aklına gelen mobilya tekli koltuk oluyor.

Standart bir tekli koltuk için yüksek meblağlar ödemenize gerek yok. Ancak kalite yükseldikçe ve fonksiyonel özellikleri arttıkça tekli koltuk fiyatlarının da etkilediğini görmek mümkün. Her ne kadar geniş fiyat skalasına sahip olan bir mobilya olmasına rağmen her bütçeye uygun tekli koltuk modeline rastlayabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Tekli Koltuk Modelleri

Tekli koltuk modellerinin neredeyse hepsi silinebilir kumaş türünden üretilmektedir. Bu sayede hangi modeli tercih edecek olursanız olun günlük kullanımda size kolaylık sağlarlar. Fiyatları asıl belirleyen unsur tekli koltuğun tasarımı ve yapımında kullanılan malzemelerin kalitesidir. Elbette her silinebilir kumaşa sahip koltuğun kaliteli olacağını söylemek de mümkün değil.

Salon, oturma odası ve yatak odalarında kullanılabilen tekli koltuklar kullanıldığı odaya göre farklı tarz ve kumaşlarda tercih edilebiliyor. Salonlarda geniş, büyük ve klasik tekli koltuk modelleri revaçtadır. Yatak odalarında ise daha minimal tekli koltuk modellerine yer verilmektedir. Çalışma odaları içinse dönen veya yatan tekli koltuk modelleri daha kullanışlı olarak değerlendirilebilir.

Büyük salonunu dinlenme, kitap okuma veya kahve köşesi gibi etkinlik alanlarına dönüştürmek isteyenler ise dekorasyonu tekli koltuk ile tamamlamayı tercih ediyor.  Ayrıca oturunca içine gömülen ve yumuşak tekli koltuk modelleri TV koltuğu olarak tercih edilebiliyor.

Birbirinden farklı modelleri ile her bütçeye uygun tekli koltuk modellerine https://www.mobilyadiyari.com/berjer linkten ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir