Kolay Kombin Kıyafetler

Modanın her türlüsüne uyum sağlayabilecek, dolabı açtığınızda hemen tercih edip o günde kolayca ne giyeceğinize karar verebileceğiniz parçaların her daim gardırobunuzun bir köşesinde kurtarıcı olarak bulunması gerekir. Ne giyeceğinize karar veremediğiniz anda klasik parçaları seçebilmenizi sağlayacaktır.

kolay kombin yapmak
kolay kombin yapmak

Hiçbir Zaman Modası Geçmeyecek Parçalar

Koyu renkli kotları kombinlemek her zaman açık renklilere göre kolay olmuştur. Üstelik koyu renkteki kıyafetlerin fazla kilolarınızı sakladığını da gözden kaçırmamak gerek. Vücudunuza oturacak şekilde vücut tipinize uygun kotları tercih edebilirsiniz.

Siyah bir bluz ve ince V yaka tişört her zaman kurtarıcınız olacaktır. Çeşitli etek ve pantolonlara kolaylıkla kombinlenebilmesiyle rahat bir gün geçirmenizi de sağlar.

kolay kıyafet seçimi
kolay kıyafet seçimi

Küçük siyah bir elbise veya boydan uzayan bir elbiseyi şık bir ceket ile kombinleyebilir özel davetlere katılabilirsiniz. Veya üzerine deri bir ceket giyerek daha spor takılabilirsiniz. Elbisenin modeline göre kot ceket de tercih edebilirsiniz.

Beyaz gömlekler asla modası geçmeyecek şık veya spor birçok kombinle bütünleşebilen harika bir parçadır. Kot, havuç, keten pantolonlar ile ya da istediğiniz renk ve modelde eteklerle kombinleyebilirsiniz. Düz beyaz bir gömlek ile desenli etek ve pantolonları bir arada kullanabilirsiniz.

Stiletto hala şık parçalarla mı yoksa spor kıyafetlerle mi tercih edilmesi gerekiyor karar verilemedi. Çünkü vücudunuza oturan kot bir pantolonla da davette giyeceğiniz şık bir etek ile kullanmanız mümkün. Modası geçmeyen bu ayakkabıyı birçok kıyafetinizle kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir